Sporto istorija
(3 balsai, vidurkis 4.33 iš galimų 5)
Gimnazijos veikla - Gimnazijos veikla

Sporto pasiekimų istorija

Data Sporto šaka Užimta vieta Mokytojas
1961 – 1970 m. m.
1968 10 13 Vilnius

1969 10 05

Rudens kroso
respublikinės varžybos

Kroso zoninės
varžybos

II- oji vid.
mokyklų
grupėje
I- oji vid.
mokyklų
grupėje
A.Arlauskas


A.Arlauskas



1971 – 1980 m. m.
1971 06


1974 05 19 Radviliškis

1974 06 05 Telšiai


1974 06 13 Kaunas

1974 06 08 Joniškis


1976 06 10 Vilnius

1977 02 27 Skuodas 1978 03 12 Mažeikiai



1978 06 04

1979 05 20
Panevėžys

1980 05 11 Telšiai

Zoninės lengvosios
atletikos varžybos




Zoninės lengvosios
atletikos varžybos
(mergaičių komanda

Zoninės lengvosios
atletikos varžybos

Finalinės pionierių
žaidynių krepšinio
(mergaičių) komanda

Zoninės lengvosios
atletikos keturkovės
varžybos

Finalinės krepšinio
varžybos mergaičių
komanda (kaimo
mokyklos)

Zoninės “Drąsūs,
stiprūs” varžybos

Zoninės “Drąsūs,
stiprūs” varžybos

Zoninės lengvosios
atletikos varžybos
(kaimo mokyklos)

I-oji vieta


I-oji vieta

I-oji vieta

II- oji vieta

 


I-oji vieta


III-oji vieta


II-oji vieta

II-oji vieta


II-oji vieta

II-oji vieta


II-oji vieta

 

J.Ablingienė
A. Arlauskas

J. Ablingienė

J.Ablingienė
A. Arlauskas


J.Ablingienė

J.Ablingienė
A. Arlauskas


J. Ablingienė


A. Arlauskas

J. Ablingienė
A. Arlauskas

J. Ablingienė
A. Arlauskas

J. Ablingienė


J. Ablingienė
A. Arlauskas




1981 – 1990 m. m.
1982 05 30 Kėdainiai

1982 05 30 Kėdainiai

1984 05 20 Kretinga

1984 05 20 Kretinga

1987 05 17 Gargždai

 

1988 02 28 Barstyčiai


1988 02 28 Barstyčiai

 

Finalinės lengvosios
atletikos keturkovės
varžybos (mergaičių
komanda)

 

Finalinės lengvosios
atletikos keturkovės
varžybos (berniukų
komanda)

Zoninės lengvosios
atletikos keturkovės
varžybos (mergaičių
komanda)

Zoninės lengvosios
atletikos keturkovės
varžybos (berniukų
komanda)

Zoninės lengvosios
atletikos keturkovės
varžybos (mergaičių
komanda)

III-oji vieta


II-oji vieta


I-oji vieta

II-ji vieta


III-ji vieta

 


I-oji vieta



II-oji vieta

III-oji vieta

J. Ablingienė


A. Arlauskas


P. Liaudanskas

A. Arlauskas


P. Liaudanskas

 


A. Arlauskas



P. Liaudanskas

P. Liaudanskas




1991 – 2001 m. m.
1999 12 11 Telšiai


1999 12 17 Mažeikiai


2001
Telšiai

Zoninės kvadrato
( 3 – 4 klasių)
varžybos

Zoninės kvadrato
(5 – 6 klasių)
varžybos

Mini krepšinio
varžybos
(berniukų komanda)

III-oji vieta


III-oji vieta

 

II-oji vieta

R. Gricius


P. Liaudanskas

 

R. Gricius





 

Nuorodos

 

 

atmintine

 

2009 m. Sukurta ir papildoma padedant mokyklos bendruomenei. Svetainės bendraautoriai - www.inforena.lt