Nuo 1968 iki 2001
(1 balsas, vidurkis 5.00 iš galimų 5)

Sporto pasiekimų istorija nuo 1968 iki 2001 m.

DataSporto šakaUžimta vietaMokytojas 
1961 – 1970 m. m.
1968 10 13 Vilnius 

1969 10 05

Rudens kroso 
respublikinės varžybos

Kroso zoninės 
varžybos

II- oji vid. 
mokyklų 
grupėje
I- oji vid. 
mokyklų 
grupėje
A.Arlauskas 


A.Arlauskas



1971 – 1980 m. m.
1971 06 


1974 05 19 Radviliškis 

1974 06 05 Telšiai


1974 06 13 Kaunas

1974 06 08 Joniškis 


1976 06 10 Vilnius 

1977 02 27 Skuodas 1978 03 12 Mažeikiai



1978 06 04 

1979 05 20 
Panevėžys

1980 05 11 Telšiai

Zoninės lengvosios 
atletikos varžybos




Zoninės lengvosios 
atletikos varžybos 
(mergaičių komanda

Zoninės lengvosios 
atletikos varžybos

Finalinės pionierių 
žaidynių krepšinio 
(mergaičių) komanda

Zoninės lengvosios 
atletikos keturkovės 
varžybos

Finalinės krepšinio 
varžybos mergaičių 
komanda (kaimo 
mokyklos)

Zoninės “Drąsūs, 
stiprūs” varžybos

Zoninės “Drąsūs, 
stiprūs” varžybos

Zoninės lengvosios 
atletikos varžybos 
(kaimo mokyklos)

I-oji vieta 


I-oji vieta 

I-oji vieta 

II- oji vieta

 


I-oji vieta 


III-oji vieta 

II-oji vieta 

II-oji vieta 


II-oji vieta 

II-oji vieta


II-oji vieta 

 

J.Ablingienė 
A. Arlauskas

J. Ablingienė 

J.Ablingienė 
A. Arlauskas


J.Ablingienė 

J.Ablingienė 
A. Arlauskas 


J. Ablingienė 

A. Arlauskas 

J. Ablingienė 
A. Arlauskas

J. Ablingienė 
A. Arlauskas 

J. Ablingienė 


J. Ablingienė 
A. Arlauskas




1981 – 1990 m. m.
1982 05 30 Kėdainiai 

1982 05 30 Kėdainiai

1984 05 20 Kretinga 

1984 05 20 Kretinga

1987 05 17 Gargždai

 

1988 02 28 Barstyčiai 


1988 02 28 Barstyčiai 

 

Finalinės lengvosios 
atletikos keturkovės 
varžybos (mergaičių 
komanda)

 

Finalinės lengvosios 
atletikos keturkovės 
varžybos (berniukų 
komanda)

Zoninės lengvosios 
atletikos keturkovės 
varžybos (mergaičių 
komanda)

Zoninės lengvosios 
atletikos keturkovės 
varžybos (berniukų 
komanda)

Zoninės lengvosios 
atletikos keturkovės 
varžybos (mergaičių 
komanda)

III-oji vieta 


II-oji vieta 

I-oji vieta

II-ji vieta


III-ji vieta

 


I-oji vieta 

II-oji vieta

III-oji vieta 

J. Ablingienė 


A. Arlauskas 

P. Liaudanskas 

A. Arlauskas 


P. Liaudanskas

 


A. Arlauskas 

P. Liaudanskas

P. Liaudanskas




1991 – 2001 m. m.
1999 12 11 Telšiai 


1999 12 17 Mažeikiai


2001 
Telšiai

Zoninės kvadrato 
( 3 – 4 klasių) 
varžybos

Zoninės kvadrato 
(5 – 6 klasių) 
varžybos

Mini krepšinio 
varžybos 
(berniukų komanda)

III-oji vieta 


III-oji vieta

 

II-oji vieta

R. Gricius 


P. Liaudanskas

 

R. Gricius





 

 

Nuorodos

 

 

atmintine

 

2009 m. Sukurta ir papildoma padedant mokyklos bendruomenei. Svetainės bendraautoriai - www.inforena.lt