Nuo 2003 m.
(0 balsai, vidurkis 0 iš galimų 5)

Sporto pasiekimų istorija nuo 2003 m.

Data, vieta

Sporto šaka

Klasė, užimta vieta

Mokytojas

2003 – 2004

Šilalė

„ORBIT“ Lietuvos moksleivių sporto žaidynių kvadrato 3-4 klasių zoninės varžybos

II vieta

G. Gurskytė

2005- 06 (01-02d.)

Klaipėda

Lietuvos jaunių pirmenybių zoninės varžybos

A. Jonkutė

III vieta (1500m. 5.29.4 min.)

A. Jonkutė

I vieta (3000m. 12.20.1 min.)

J. Savickaitė

II vieta (3000m. 12.37.6 min.)

V. Ramonas

III vieta (3000m. 10.39.2 min.)

G. Gurskytė

V. Kinas

2007-05-28

Klaipėda

Lietuvos jaunučių žaidynių lengvosios atletikos zoninės varžybos

D. Rimkus

III vieta (100m. 12.21s)

A. Jankus

II vieta (1500m. kl/b. 5.29.35 min.)

J. Beniušis

III vieta (kl/b. 5.30.69 min.)

V. Kinas

2006 – 2007

Palanga

Tarpzoninės lengvosios atletikos keturkovės varžybos

D. Rimkus

II vieta

V. Kinas

2007-05-28

Klaipėda

Lietuvos jaunimo žaidynių lengvosios atletikos zoninės varžybos

V. Šliožaitė

II vieta (400m. 1.06.44 min.)

J. Savickaitė (3000m. 13.47.60 min.)

P. Šidlauskis

III vieta (3000m. 10.02.38 min.)

K. Jonkutė, J. Savickaitė,

D. Paulauskaitė, V. Šliožaitė (4x100m.)

II vieta (58.38 s.)

G. Gurskytė

V. Kinas

2006 – 2007

Lietuvos Respublikos zoninės mažų miestelių ir gimnazijos mergaičių 3x3 krepšinio varžybos

II vieta

G. Gurskytė

2007 – 2008

Vokietija

Streetball turnier

3x3 krepšinis

Merginų komanda I vieta

Vaikinų komanda

I vieta

G. Gurskytė,

V. Kinas

2007 – 2008

Telšių apskritis

Lietuvos seniūnijų mokyklų „Golas“ futbolo varžybos

5 – 6 klasės

I vieta

V. Kinas

2007 -2008

Kaunas

Lietuvos seniūnijų mokyklų „Golas“ futbolo varžybos

finalinės

5 – 6 klasės

V – X vieta

V. Kinas

2008 – 2009

Telšių apskiritis

Lietuvos seniūnijų mokyklų „Golas“ futbolo varžybos

I vieta

V. Kinas

2008 – 2009

Kaunas

Lietuvos seniūnijų mokyklų „Golas“ finalinės futbolo varžybos

V – X vieta

V. Kinas

2008 – 2009

Rokiškis

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio tarpzoninės šaudymo varžybos

III vieta

K. Vitkauskas

2009 – 2010

Klaipėda

Lietuvos jaunių zoninės pirmenybių varžybos

D. Rimkus

I vieta (60m. 7,39)

V. Pundzius

III vieta (600m. 1.37.30)

S. Peleckytė

II vieta (1500m. 7.15.10)

D. Rimkus

II vieta (šuolis į tolį. 6.02m.)

G. Gurskytė

V. Kinas

2009 - 2010

Lietuvos mokinių oplimpinis festivalis

I vieta

R. Gricius, G. Gurskytė, V. Kinas, A. Maneikis

2009 – 2010

Plungė

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio

svarsčių kilnojimo tarpzoninės varžybos

Jonas Jokubauskas

58kg kategorija I vieta

Mantas Paulauskas

63kg kategorija I vieta

V. Kinas

2009 - 2010

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio lengvosios atletikos keturkovės tarpzoninės varžybos

5- 7 klasės

Berniukų komanda

IV vieta

V. Kinas

2009 – 2010

Rokiškis

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio tarpzoninės šaudymo varžybos

III vieta

K. Vitkauskas

2010 – 2011

Klaipėda

Lietuvos jaunių pirmenybių lengvosios atletikos zoninės varžybos

D. Rimkus

II vieta

V. Kinas

2010 - 2011

Lietuvos mokinių oplimpinio festivalis

I vieta

R. Gricius, G. Gurskytė, V. Kinas, A. Maneikis

2010 – 2011

Jonava

Respublikinės mokinių olimpinio festivalio smiginio finalinės varžybos

IV vieta

E.Paulauskaitė

M.Bliudzukytė

G. Gurskytė

2010 – 2011

Rokiškis

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio šaudymo iš pneumatinio šautuvo tarpzoninės varžybos

III vieta

K. Vitkauskas

2010 - 2011

Lietuvos mokinių oplimpinio festivalio keturkovės zoninės varžybos

IV vieta

G. Gurskytė

2011 – 2012

Raseiniai

Lietuvos kaimo žmonių užimtumo renginys „Sudie, rudenėli“ lengvosios atletikos kroso varžybos

Merginų komanda I vieta

Vaikinų komanda

II vieta

G. Gurskytė

V. Kinas

2011 – 2012

Rokiškis

Lietuvos moksleivių olimpinio festivalio respublikinės šaudymo iš pistoleto varžybos

Merginos III vieta

Vaikinai III vieta

K. Vitkauskas

2011 – 2012

Rokiškis

Lietuvos moksleivių olimpinio festivalio respublikinės šaudymo iš pneumatinio šautuvo varžybos

Merginos III vieta

Vaikinai III vieta

A. Maneikis

2011 - 2012

Lietuvos mokinių oplimpinis festivalis

II vieta

R. Gricius, G. Gurskytė, V. Kinas, A. Maneikis

2011 – 2012

Telšių apskiritis

Lietuvos seniūnijų mokyklų „Golas“ futbolo varžybos

7 – I klasės

II vieta

V. Kinas

2011 – 2012

Kėdainiai

Lietuvos respublikinės kroso varžybos

I - IV klasės

VIII vieta

G. Gurskytė

V. Kinas

2012 -2013

Lietuvos mokinių oplimpinis festivalis

III vieta

R. Gricius, G. Gurskytė, V. Kinas, A. Maneikis

2012 – 2013

Kėdainiai

Lietuvos mokinių oplimpinio festivalio kroso etafečių varžybos

IV vieta

G. Gurskytė

V. Kinas

2012 05 10

Kuršėnai

Lietuvos mokinių oplimpinio festivalio keturkovės zoninės varžybos

Mergaičių komanda

IV vIeta

Berniukų komanda

VI vieta

G. Gurskytė,

A. Maneikis

2012 – 2013

Kuršėnai

Lietuvos mokinių oplimpinio festivalio keturkovės zoninės varžybos

Berniukų komanda

V vieta

Modestas Škerba

V vieta

A. Maneikis

2012 – 2013

Telšių apskiritis

Lietuvos seniūnijų mokyklų „Golas“ futbolo varžybos

7 – I klasės

I vieta

V. Kinas

2012 – 2013

Kaunas

Lietuvos seniūnijų mokyklų „Golas“ futbolo varžybos

finalinės

7 – I klasės

IV vieta

V. Kinas

2012 – 2013

Utena

Mokinių olimpinio festivalio kalnų dviračių varžybos

5 – 7 klasės

Mergaičių komanda

X vieta

Berniukų komanda

X vieta

G. Gurskytė,

A. Maneikis

2012 - 2013

Lietuvos sportiškiausios mokyklos konkursas

VII vieta

R. Gricius, G. Gurskytė, V. Kinas, A. Maneikis

2013 – 2014

Telšių apskiritis

Lietuvos seniūnijų mokyklų „Golas“ futbolo varžybos

5 – 6 klasės

II vieta

7 – I klasės

III vieta

V. Kinas

2013 – 2014

Ignalina

Mokinių olimpinio festivalio kalnų dviračių varžybos

5 – 7 klasės

Mergaičių komanda

VI vieta

Berniukų komanda

X vieta

G. Gurskytė,

A. Maneikis

2013 - 2014

Lietuvos mokinių oplimpinis festivalis

III vieta

R. Gricius, G. Gurskytė, V. Kinas, A. Maneikis

2014 05 08

Kuršėnai

Lengvoji atletika

Keturkovės varžybos

Mergaičių komanda II vieta

Simona Orincaitė III vieta

G. Gurskytė

2014 05 08

Kuršėnai

Lengvoji atletika

Keturkovės varžybos

Berniukų komanda

III vieta

Modestas Škerba

III vieta

A. Maneikis

2014 05 21

Alytus

Lengvoji atletika

Keturkovės finalinės varžybos

5 – 7 klasės

Merginų komanda

VII vieta

G. Gurskytė

2014

Rokiškis

Mokinių olimpinio festivalio tarpzoninės šaudymo varžybos

7 – III klasės

m/b. Šaudymas su pistoletu

III vieta

Šaudymas su šautuvu

IV vieta

  1. Šliažas

2014

Respublikinės badmintono varžybos 9-oji Lietuvos taurė

Emilija Jarošaitytė

I etapas Cj gr. 2013-10-19 Tauragė I vieta

II etapas Cj gr. 2013-12-07 Klaipėda I vieta

III etapas Cj gr. 2014-03-15 Šakiai III vieta

IV etapas

Cj gr. 2014-05-10 Vilnius I vieta

Cj gr. I vieta

R. Gricius

2014

Tauragė

Respublikinės olimpinio festivalio badmintono varžybos

8 – 12 klasės

Merginų komandinė V vieta

Vaikinų komandinė XIII vieta

R. Gricius

 

Nuorodos

 

 

atmintine

 

2009 m. Sukurta ir papildoma padedant mokyklos bendruomenei. Svetainės bendraautoriai - www.inforena.lt