Kalėdinių atvirukų projektas
(0 balsai, vidurkis 0 iš galimų 5)
Naujienos - Bendros naujienos
Lapkričio pabaigoje-gruodžio pradžioje mūsų mokyklos 2-10 klasių mokiniai aktyviai dalyvavo integruotame dailės-darbelių-technologijų ir vokiečių kalbos projekte, kurio metu pagamino 62 kalėdinius atvirukus: per dailės, technologijų  ir darbelių pamokas piešė, klijavo, aplikavo ir visaip juos dabino, o per vokiečių kalbos pamokas dailiai, kruopščiai ir be klaidų vokiečių kalba užrašė kalėdinius sveikinimus. Tokių nuostabių atvirukų niekur nenusipirksi! Jie spinduliavo nuoširdumu, kūrybiškumu ir begaline fantazija. Viekšnių gimnazijos mokiniai- nepaprasti kūrėjai, meniškos sielos ir grožio mylėtojai. Ačiū visiems vaikams ir jaunuoliams, dalyvavusiems šventiniame projekte. Nuoširdžiai dėkoju už bendradarbiavimą mieloms ir darbščioms kolegėms Jolitai Parieštienei, Gitanai Butkuvienei, Imedai Žilinskienei, Birutei Vėlavičienei ir Henritai Kateivienei.
 
Apie tai, kas šį projektą inicijavo ir koks tolimesnis likimas laukia stebuklingųjų Viekšniškių atvirukų, sužinosite paskaitę vokiečių kalbos koordinatoriaus Lietuvoje p. Michael Brehmo pranešimą.
 
 
Lietuviškas p. Michael Brehmo pranešimo vertimas:
 
Bet kokie žodžiai netenka prasmės, kai pamatai Viekšnių-mažo Lietuvos miestelio-gimnazijos antrų-dešimtų klasių mokinių meno kūrinius. 
Vos tik prakalbome apie kalėdinių atvirukų gamybos idėją, iš kart sulaukėme aktyvaus pradinių klasių mokytojų Imedos Žilinskienės, Henritos Kaiteivienės, Birutės Vėlavičienės, dailės mokytojos Jolitos Parieštienės technologijų mokytojos Gitanos Butkuvienės palaikymo.
 
Viskas, ką mokiniai su meile sukūrė ant popieriaus, yra neapsakomai kurybiška. Didžiulis ačiū visiems mažiems ir dideliems menininkams! Šie nuostabūs ir unikalūs meno dirbiniai iškeliaus pas vokiečių kalbos mylėtojus ir puoselėtuojus toli už Lietuvos ribų. Jie pasieks Vokietiją, Estiją, Rusiją ir netgi dykumų valstybę Katarą. 
 
Už sėkmingą projektą esame nuoširdžiai dėkingi vokiečių kalbos mokytojai Gilma Plūkienei ir mokyklos direktoriui Rimantui Griciui. 

 

Nuorodos

 

 

atmintine

 

2009 m. Sukurta ir papildoma padedant mokyklos bendruomenei. Svetainės bendraautoriai - www.inforena.lt