Lietuvių skaičiuočių pynė 2016
(3 balsai, vidurkis 5.00 iš galimų 5)
Naujienos - Bendros naujienos

Mūsų gimnazijos pradinių klasių vaikai šių metų vasario mėn. dalyvavo respublikiniame dailės darbų konkurse „Lietuvių skaičiuočių pynė 2016“, kurį organizavo Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos mokytojos. Pagal konkurso nuostatus dalyviai pateikė įvairiomis technikomis atliktus darbelius pagal šešias lietuvių skaičiuotes. Spalvingi mūsų gimnazijos vaikų darbeliai sulaukė įvertinimo ir dovanėlių. 3-4 klasių mokinių grupėje laureate tapo 4a klasės mokinė Vanesa Kugrytė. Radviliškio raj. Savivaldybės vaiko teisių apsaugos skyrius atsiuntė padėką ir dovanėlę už nuotaikingiausią piešinį 2a klasės mokinei Samantai Balytei.Sveikiname mergaites ir dėkojame jų mokytojoms V.Gurskienei ir B.Vėlavičienei už mergaičių paruošimą konkursui. Taip pat nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems konkurse vaikams už jų spalvingus ir išradingus darbelius bei jų mokytojoms R.Kersnauskaitei, O.Noreikienei, H.Kateivienei, paruošusioms vaikus konkursui. Atrinkti geriausi konkursiniai darbeliai  eksponuojami Radviliškio Gražinos mokykloje, vėliau Joniškio ir Radviliškio miestų viešosiose bibliotekose, o gegužės mėnesį atvažiuos paroda į mūsų gimnazijos biblioteką. Lauksime apsilankant.

Gimnazijos bibliotekos darbuotojos

 

 

Nuorodos

 

 

atmintine

 

2009 m. Sukurta ir papildoma padedant mokyklos bendruomenei. Svetainės bendraautoriai - www.inforena.lt