Gimnazijos bibliotekos rėmėjai
(0 balsai, vidurkis 0 iš galimų 5)
Naujienos - Bendros naujienos
„Didžioji žmonijos visų sričių žinių dalis gyvuoja tik popieriuje, knygose – popierinėje žmonijos atmintyje. Todėl tik knygų sankaupa, biblioteka yra vienintelė žmonių giminės viltis ir nesunaikinama atmintis.“
A. Šopenhaueris

Šie vokiečių filosofo A. Šopenhauerio žodžiai mums tarsi sako, kad biblioteka negali gyventi be naujos literatūros ir įvairių spaudinių. Vis labiau skverbiantis į mūsų gyvenimą informacinėms technologijoms, knyga visada išliks kelrode žvaigžde, teikiančia išmintingas žinias ateities kartoms.
 
Rytų šalyse pati brangiausia dovana yra knyga, ir tas, kuris dovanoja knygą, laikomas kilniu žmogumi. Tik labai gaila, kad mūsų gimnazijos bibliotekai labai trūksta šitų išminties šaltinių – naujų knygų. Savo asmeninės namų bibliotekėlės lobiais pasidalijo mūsų gimnazijos bibliotekos vedėja Audronė Rudienė, dovanodama net 75 egzempliorius grožinės literatūros. Tai ne pirma jos dovana bibliotekai. Manau, kad kiekvienas skaitytojas ir lankytojas bus dėkingas už įdomias istorijas ar nuotykius, perskaitytus iš Audronės dovanotų spausdintų žodžių lobynų. Ji – šiuolaikinė knygnešė, visada besidalijanti su įvairiais skaitytojais perskaitytomis naujomis literatūrinėmis naujienomis – savo nuostabiomis knygomis.
 
Džiugu, kad turime skaitytojų – mokytojų ir mokinių, kurie savo perskaitytais leidiniais parėmė biblioteką. Dėkojame mokytojams:
 
SIGUTEI VAIŠNIENEI,
NERINGAI ŠLAUSTEI,
ELENAI PIEKIENEI,
DAIVAI ROMUTIENEI,
ONAI NOREIKIENEI,
PAULIUI AURYLAI.
 
Kokia biblioteka be periodinių leidinių, o jų mums taip pat trūksta. Jau ne pirmus metus įdomių žurnalų dovanoja mokytojai:
REGINA LIAUDANSKIENĖ,
ELENA PIEKIENĖ,
VIKTORAS MAKSIMOVAS.
 
Daugumai mažųjų skaitytojų – pradinių klasių mokinukams, pirmoji pažintis su biblioteka ir vaikiškomis knygelėmis įvyksta pas mus. Jauniausias bibliotekos rėmėjas Armandas Gricius iš 2a klasės savo dovanotomis naujomis knygelėmis pradžiugino mažuosius skaitytojus.
 
Nuoširdžiai dėkojame visiems pagalbininkams, kurie savo indėliu – knygomis ir spaudiniais turtina knygų namus – biblioteką, kad ji taptų įdomesne ir patrauklesne savo skaitytojams.
 
Gal namuose turite perskaitytų knygelių, informacinių leidinių, kurie Jums nebeaktualūs, tai dovanokite savo bibliotekai.Tikimės, kad ir šiais, bibliotekų metais, sulauksime Jūsų paramos, kuri labai svarbi kiekvienam skaitančiam, juk gebėjimas dalintis žiniomis yra pats maloniausias.

Bibliotekininkė Ilona Butavičienė                       
                               

 

Nuorodos

 

 

atmintine

 

2009 m. Sukurta ir papildoma padedant mokyklos bendruomenei. Svetainės bendraautoriai - www.inforena.lt