Pavasario kroso prizininkai
(0 balsai, vidurkis 0 iš galimų 5)
Naujienos - Pasiekimai
Mergaitės
I vieta - Austėja Lukauskaitė - 1b kl.– 1:38.56 min. 
II vieta - Viktorija Žilytė - 1a kl.  – 1:39.28 min. 
III vieta - Gabrielė Žutautaitė - 1b kl – 1:44.56 min.  
(Pirmos klasės)
I vieta - Emerita Mažeikaitė - 2a kl. – 1:27.16 min. 
II vieta - Samanta Balytė - 2a kl. – 1:30.97 min.
III vieta - Skaistė Martinkutė - 2a kl. – 1:38. 69 min. 
(Antros klasės)
I vieta - Erika Butkevičiūtė - 3a kl. - 1:57.75 min. 
II vieta - Kamilė Zagytė - 3a kl. – 2:05.75 min. 
III vieta - Dominyka Deltuvaitė - 3a kl. – 2:12.97 min.
(Trečios klasės) 
I vieta - Vanesa Kugrytė - 4a kl. – 2:07.22 min. 
II vieta - Augustina Mockevičiūtė - 4a kl. – 2:15.28 min. 
III vieta - Aida Drazdauskaitė - 4a kl. – 2:15.94 min. 
(Ketvirtos klasės)
I vieta – Brigita Bertulytė – 5a kl. – 1:51.50 min. 
II vieta – Dainora Turauskaitė – 5a kl. – 1: 56.85 min.
III vieta – Deimantė Brazdukytė – 5a kl. – 22:07.63 min.
(Penktos klasės)
I vieta – Klaudija Pleškytė – 6a kl. – 3:17.71 min. 
II vieta – Rugilė Milieškaitė – 6a kl. – 4:15.71 min. .
III vieta – Julija Stonkutė – 6a kl. – 4:18.50 min. 
(Šeštos – Septintos klasės)
I vieta – Modesta Bogužaitė – 8b kl. – 4:30. 25 min.
II vieta – Iveta Vilkaitė – 8b kl. – 4:43.31 min. 
III vieta – Kornelija Daubaraitė – Ia kl. – 4:56.78 min.
(Aštuntos -Devintos klasės)
 I vieta – Dovilė Bružaitė – IVa kl. – 6:04.58 min 
II vieta – Austėja Ukanytė – IVa kl. – 6:07.65 min. 
III vieta – Gerda Jarmalaitė – IVb kl. – 6:48.71 min.
(Dešimtos – Dvyliktos klasės)
 
Berniukai:
I vieta - Eligijus Mažnūmas – 1b kl. – 1:20.63 min..
II vieta - Nedas Končius - 1a kl. – 1:25.91 min.
III vieta - Tadas Šiaulys - 1b kl. – 1:30,31 min.
(Pirmos klasės)
I vieta – Aurimas Bobrickis – 2b kl. – 1:21.97 min.
II vieta – Martynas Pargauskas - 2a kl – 1:26.66 min.
III vieta -  Deividasa Gurskis - 2b kl. – 1:28.29 min.
(Antros klasės)
I vieta – Austėjus Kenigis – 3a kl. – 1:54.75 min.
II vieta – Aurimas Juzumas – 3a kl. – 1:58.47 min.
III vieta – Domantas Kugmys – 3a kl. - 2:03.66 min. 
(Trečios klasės) 
I vieta – Edvinas Mažrimas – 4a kl. – 1:37.87 min.
II vieta – Arnoldas Danauskas – 4a kl. – 1:42. 21 min.
III vieta – Steponas Mikalauskas 4a kl. – 1:47.59 min.
(Ketvirtos klasės)
I vieta – Karolis Piltužis – 5a kl. – 3:32.16 min.
(Pen ktos klasės)
I vieta – Aurimas Baliutis – 7b kl. – 3:40.88 min.
II vieta – Gabrielius Jesinavičius – 7b kl. – 3:50.44 min
III vieta – Jokūbas Deltuva – 6a kl. – 3:54.22 min.
(Šeštos – Septintos klasės)
II vieta – Edvinas Žiemelis – Ib kl.- 4:55.06 min.
I vieta – Modestas Zagis – 7b kl. – 4:40.84 min.
III vieta – Gedminas Lukošius – 8a kl. – 4:56.88 min.
(Aštuntos -Devintos klasės)
I vieta – Matas Žižiūnas – IVb kl. – 5:41.37 min.
II vieta – Darius Bučius – IIIB kl.- 5:44.87 min.
III vieta – Tomas Žagrakalys – IVa kl. – 6:05.78 min. 
(Dešimtos – Dvyliktos klasės) 
 
 
 
Pradinių klasių varžybų nuotraukas rasite paspaudę Skaityti daugiau...
 
 
 
 

Nuorodos

 

 

atmintine

 

2009 m. Sukurta ir papildoma padedant mokyklos bendruomenei. Svetainės bendraautoriai - www.inforena.lt