Pasiekimai
Simono Daukanto takais
Naujienos - Pasiekimai

2010-09-24 d. Akmenės rajono Papilės miestelyje vyko tradicinis XVII bėgimas “SIMONO DAUKANTO TAKAIS”, kuriame sėkmingai pasirodė Viekšnių gimnazijos bėgikai.


Mergaitės:
1998 m. gimimo ir jaunesnių amžiaus grupėje 500 m. nuotolį pirmoji įveikė 6a kl. Mokinė Gerda Liaugminaitė – 2.00,06 min. Nuo jos mažai atsiliko Gerdos mažoji sesutė Guoda Liaugminaitė – 4b kl.- 2.07,00 min.- III vieta.
1994-95 m. gimimo amžiaus grupėje 1000 m. bėgime nepralenkiama buvo Viktorija Mikovičiūtė – 8b kl. – 3.59,07 min.
1993-92 m. gimimo amžiaus grupėje Judita Perminaitė 4gB kl. – 1000 m.  bėgime iškovojo pirmąją vietą.
1991 m. gimimo ir jaunesnių amžiaus grupėje  8,2 km. nuotolyje antrąją vietą iškovojo Vaiva Rupeikytė – 47,58 min.- 1Ga kl.


Vaikinai:
1996-97 m. gimimo amžiaus grupėje 1500 m. nuotolyje greičiausias buvo :
 Romanas Venclovas – 8a kl.(I vieta);
1994-95 m. amžiaus grupėje antrąją vietą 2000 m. nuotolyje iškovojo Paulius Česnauskas – 1Gb kl.;
1993-92 m. amžiaus grupėje 2000 m. nuotolyje trečias finišą pasiekė Jonas Jokubauskas – 2Ga kl.
1991 m. ir jaunesnių amžiaus grupėje 8,2 km. nuotolį pirmas pasiekė ir aukso medalį iškovojo Andrius Žalnierukynas – 4G a kl.;

 
Piešiniai Angelų Sargų dienai
Naujienos - Pasiekimai

Mūsų gimnazijos 3-5 kl. mokiniai dalyvavo Mažeikių policijos komisariato organizuotame piešinių konkurse, skirtame Angelų Sargų dienai paminėti. Vaikai piešiniuose bandė pavaizduoti policijos pareigūnų darbą. Atrinkti 4 geriausi piešiniai, kuriuos PK tyrėjas Audrius Šetleris pristatė į Policijos komisariate rengiamą parodą. Sveikiname jaunuosius dailininkus: Ugnę Butkutę, Deborą Meškytę, Godą Liaugminaitę ir Luką Jankų.

 
V Lietuvos mokinių olimpinio festivalio nugalėtojai
Naujienos - Pasiekimai

Viekšnių gimnazijos mokiniai jau eilę metų dalyvauja Švietimo ir mokslo ministerijos organizuojamame Lietuvos mokinių olimpiniame festivalyje.   Susumavus visų sporto šakų rezultatus, nugalėtojais šiais metais tapo Viekšnių gimnazijos mokiniai.

2010-09-23 Švietimo ir mokslo ministerijos posėdyje – apdovanojime ,,Lietuvos mokinių olimpinis ugdymas” Viekšnių gimnazijai buvo įteikta 2009 – 2010 m.m. Lietuvos mokinių olimpinio festivalio nugalėtojo taurė ir padėkos raštai gimnazijos direktoriui Rimantui Griciui, kūno kultūros mokytojams Gintarei Gurskytei, Voldemarui Kinui ir Andriui Maneikiui.


Viekšnių gimnazijos bendruomenė džiaugiasi šiuo laimėjimu nes pagaliau pavyko įveikti savo nuolatinius stiprius konkurentus – Mažeikių Pavasario vidurinę mokyklą, kuriai  šiame festivalyje atiteko 2 vieta. Trečiąją vietą laimėjo Jonavos Senamiesčio gimnazija

 
Mūsų geriausi 2009-2010 mokslo metais!
Naujienos - Pasiekimai

2009-2010 m.m. mokinių sąrašas , kurių mokymosi vidurkis 9 ir daugiau:

 

Eil. Nr. Pavardė, vardas Klasė VIDURKIS
1 Beržanskis Jonas 5a 9,2
2 Jadenkus Paulius 5a 9,9
3 Liaugminaitė Gerda 5a 9,2
4 Opulskytė Laura 5a 9,6
5 Paulauskaitė Gabrielė 5a 9,9
6 Sidabraitė Greta 5a 9,1
7 Šlaustas Robertas 5a 9,4
8 Žalnierūkynas Linas 5a 9,1
9 Andriekaitė Eridana 5b 9,3
10 Antanavičiūtė Greta 5b 9,3
11 Juodeikytė Kamilė 5b 9,8
12 Kazlauskaitė Eglė 5b 9,1
13 Keršis Dalius 5b 9,6
14 Mačiūtė Eglė 5b 9,7
15 Marcinkevičiūtė Agnė 5b 9,9
16 Milevičiūtė Raimonda 5b 9,8
17 Šiaulytė Eglė 5b 9,7
18 Uikytė Žaneta 5b 9,6
19 Ežerskytė Enrika 6a 10,0
20 Pipiraitė Gretė 6a 9,7
21 Ukanytė Austėja 6a 9,4
22 Vaičkutė Deimantė 6a 9,1
23 Zdanavičiūtė Eva 6a 9,4
24 Žagrakalys Tomas 6a 9,3
25 Martinkutė Adriana 6a 9,8
26 Balvočius Rimvydas 6b 9,2
27 Giniotytė Monika 6b 9,8
28 Jarošaitytė Emilija 6b 9,3
29 Martinkutė Samanta 6b 9,4
30 Montvydaitė Virginija 6b 9,4
31 Poškutė Martyna 6b 9,8
32 Saltonaitė Justina 6b 9,0
33 Ukanytė Modesta 6b 9,3
34 Balsytė Justė 7a 9,3
35 Butavičiūtė Silvija 7a 9,2
36 Cicėnas Karolis 7a 9,5
37 Čiužaitė Beatričė 7a 9,2
38 Čiužaitė Brigita 7a 9,8
39 Mikuževičius Edvinas 7a 9,2
40 Paulauskaitė Rimantė 7a 9,3
41 Rimkutė Justina 7a 9,5
42 Voveris Gabrielius 7a 9,8
43 Barakauskytė Ingrida 7b 9,2
44 Dambrauskaitė Simona 7b 9,1
45 Kersnauskaitė Džiugilė 7b 10,0
46 Lėgaudaitė Erika 7b 9,8
47 Plastininas Vytenis 7b 9,2
48 Šiaulytė Viktorija 7b 9,5
49 Vilčikauskytė Rugilė 7b 9,5
50 Česnauskaitė Violeta 7c 9,0
51 Gerikaitė Karolina 7c 9,5
52 Jagėlaitė Indrė 7c 9,0
53 Paulauskaitė Gintarė 7c 9,3
54 Ukanis Algirdas 7c 9,1
55 Zdanytė Goda 7c 9,3
56 Žilinskas Justas 7c 9,9
57 Bacevičiūtė Viktorija 8a 9,1
58 Bogužaitė Brigita 8a 9,5
59 Eselinaitė Kamilė 8a 9,6
60 Martinkutė Ramunė 8a 9,0
61 Peleckytė Simona 8a 9,2
62 Aviženytė Dovilė 8b 9,1
63 Čiužaitė Indrė 8b 9,1
64  Dargytė Goda  1ga 9,5
65  Grigužauskaitė Urtė  1ga 10,0
66 Gurskytė Giedrė  1ga 9,8
67  Miltenytė Sandra  1ga 9,2
68 Norbutaitė Laura  1ga 9,1
69 Stonkus Dominykas  1ga 9,1
70 Ukanytė Raimonda  1ga 9,1
71  Zakytė Monika  1ga 9,5
72  Zelepūgaitė Roberta  1ga 9,6
73  Bacevičius Linas  1ga 9,8
74  Cicėnaitė Ieva  1gb 9,6
75  Perminaitė Asta  1gb 9,8
76  Petrikaitė Ieva  1gb 9,6
77 Pocius Vilmantas  1gb 9,6
78 Rudnickas Vygantas  1gb 9,4
79 Žilinskytė Simona  1gb 9,9
80 Beinoravičiūtė Eglė  2ga 9,6
81 Gaudiešiutė Greta  2ga 9,2
82  Motuzaitė Igna  2ga 9,3
83  Žilinskas Rokas  2ga 9,4
84  Čiuladis Rimantas  3ga 9,5
85  Jūraitė Eglė  3ga 9,1
86 Gargasaitė Lina  3gb 9,4
87 Perminaitė Judita  3gb 9,8

 

 

 
Varžybos Šiauliuose
Naujienos - Pasiekimai

2010-05-07 Viekšnių gimnazijos lengvosios atletikos mergaičių komanda dalyvavo Šiauliuose respublikinėse moksleivių olimpinio festivalio varžybose.

Mokyklos rinktinei atstovavo:
Eglė Beinoravičiūtė (Šuolis į tolį įsibėgėjus 11 vieta- 4,65 m.
Monika Sapronovaitė (Šuolis į tolį įsibėgėjus 24vieta -4,26m.
Gintarė Beržonskytė (400m.bėgimas-1:06,63 17 vieta )
Simona Peleckytė (800m.- 2:46,98 -15 vieta)
Erika Paulauskaitė( rutulys-7,65 m.- 31 vieta)
Estafetė 4*100m. Monika Sapronovaitė1ga + Eglė Beinoravičiūtė 2ga + Simona Peleckytė 8a + Gintarė Beržonskytė 1gc -56,62 -21 vieta.


Iš viso respublikinėse varžybose turėjo teisę dalyvauti tik pirmas vietas savo rajone iškovojusios sportininkės: 35 komandos. Viekšnių gimnazijos rinktinė iškovojo garbingą 25 vietą respublikoje.

 
Keturkovės varžybose
Naujienos - Pasiekimai

2010-05-11 d. Mažeikių „Gabijos" gimnazijos sporto aikštyne įvyko moksleivių olimpinio festivalio lengvosios atletikos keturkovės varžybos, kuriose labai sėkmingai pasirodė Viekšnių gimnazijos mergaičių ir berniukų komandos. Tiek mergaičių, tiek berniukų komandos iškovojo nugalėtojų titulus ir teisę dalyvauti tarpzoninėse moksleivių varžybose.


Mergaičių komanda:
Justina Saltonaitė – 6b klasė – II vieta individualioje įskaitoje;
Emilija Jarošaitytė – 6b klasė;
Viktorija Mikovičiūtė –
Indrė Jagėlaitė – 7c klasė – I vieta individualioje įskaitoje;
Deimantė Zagytė –
Gabrielė Paulauskaitė – 5a klasė;


Berniukų komanda:
Algirdas Ukanis – 7c klasė – III vieta individualioje įskaitoje;
Romanas Venclovas – 7a klasė – I vieta individualioje įskaitoje;
Dainius Serva – 6a klasė;
Vytautas Mažonas – 7a klasė;
Matas Jankauskas – 7a klasė;
Kazimieras Ukanis – 6a klasė.


Sveikiname nugalėtojus ir linkime sėkmingų startų tarpzoninėse varžybose Šilutėje.

 

 
Gražiausi žodžiai lig širdies nuaidi
Naujienos - Pasiekimai

2B klasės mokinė Debora Meškytė  gegužės 12 d. dalyvavo rajoniniame meninio skaitymo konkurse "Gražiausi žodžiai lig širdies nuaidi". Konkursui, kartu su mokytoja Violeta Gurskiene,  paruošė ištrauką iš Vytės Nemunėlio eiliuotos pasakos "Meškiukas Rudnosiukas". Konkurse mergaitė gražiai padeklamavo savo eilėraštį, susirado naujų draugų. Debora ne tik gražiai deklamuoja, bet ir pati kuria eilėraščius.Tad visi 2B klasės mokiniai jai linki sėkmės kūryboje ir paūgėjus  išleisti savo eilėraščių knygelę.

 
Sėkmingi pasirodymai lengvosios atletikos varžybose
Naujienos - Pasiekimai

2010-05-04 d. Mažeikių "Gabijos" gimnazijos stadione įvyko rajoninės moksleivių olimpinio festivalio lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybos, kuriose sėkmingai pasirodė Viekšnių gimnazijos sportininkai.
Mergaičių komanda tapo Mažeikių rajono nugalėtoja ir iškovojo teisę dalyvauti Lietuvos respublikos finalinėse lengvosios atletikos varžybose Šiauliuose. Vaikinai iškovojo garbingą antrąją vietą.


Merginų komandą atstovavo:
Eglė Beinoravičiūtė – šuolis į tolį – I vieta;
Gintarė Beržonskytė – 400 m. bėgimas – I vieta;
Monika Sapronovaitė – šuolis į tolį – II vieta;
Simona Peleckytė – 800 m. – I vieta;
Erika Paulauskaitė – 800 m. – II vieta;
Estafetė 4 x 100 m. – I vieta;
Eglė Beinoravičiūtė, Gintarė Beržonskytė, Monika Sapronovaitė, Eisvydė Rimkevičiūtė.


Vaikinų komandą atstovavo:
Karolis Knabikas – 400 m. bėgimas – I vieta;
Vygantas Pundzius – 400 m. bėgimas – II vieta;
Andrius Žalnierukynas – 800 m. bėgimas – I vieta;
Paulius Česnauskas – 800 m. bėgimas – II vieta;
Modestas Paulauskas – šuolis į tolį – II vieta;
Estafetė 4 x 100 m. – II vieta;
Modestas Paulauskas, Karolis Knabikas, Renatas Beišinas, Vygantas Pundzius.

{artsexylightbox path="images/galerijos/2010-05-10_la"/} 

 
Kroso varžybos Kėdainiuose
Naujienos - Pasiekimai

2010-04-30 d. Kėdainiuose įvyko Lietuvos moksleivių olimpinio festivalio finalinės kroso estafečių varžybos, kuriose šauniai pasirodė Viekšnių gimnazijos bėgikai:
Gintarė Beržonskytė - 1gc. kl.;
Eglė Beinoravičiūtė – 2ga. l.;
Simona Peleckytė – 8a kl.;
Monika Jonušaitė – 3gb kl.;
Vygantas Pundzius – 2ga kl.;
Paulius Česnauskas – 8b kl.;
Andrius Žalnierukynas – 3ga kl.;
Karolis Knabikas – 3ga kl.;


Iškovota keturioliktoji vieta tarp trisdešimties geriausių komandų respublikoje.
Sveikiname mūsų bėgikus ir linkime gerų tolimesnių startų.

{artsexylightbox path="images/galerijos/2010-05-05_krosas_kedainiai"/}

 
Get the Smartest
Naujienos - Pasiekimai
Mūsų dešimtokai balandžio 28d.dalyvavo rajoniniame anglų kalbos konkurse dešimtokams "Get the Smartest". Komanda gavo diplomą už artistiškumą.  Smagiai praleidom laiką, parodėm save ir pamatėm kitus.
{artsexylightbox path="images/galerijos/2010-04-30_get_the_smartest"/}
 
SĖKMINGI BĖGIKŲ STARTAI
Naujienos - Pasiekimai
2010-04-27 d. vyko Lietuvos moksleivių olimpinio festivalio Mažeikių rajono kroso varžybos, kuriose labai sėkmingai pasirodė Viekšnių gimnazijos bėgikai.

Kroso estafečių varžybose, kuriose dalyvavo keturios mergaitės ir keturi vaikinai:
Gintarė Beržonskytė – 1gc kl.;
Monika Jonušaitė – 3gb kl.;
Simona Peleckytė – 8a kl.;
Eglė Beinoravičiūtė – 2ga kl.;
Jonas Jokubauskas – 1ga kl.;
Vygantas Pundzius – 2ga kl.
Andrius Žalnierukynas – 3ga kl.;
Karolis Knabikas – 3ga kl.;

Iškovota pirmoji vieta ir teisė ginti mokyklos garbę Lietuvos moksleivių olimpinio festivalio respublikinėse kroso estafečių varžybose.

Asmeninėje įskaitoje 1996 m. gimimo ir jaunesnių grupėje :
Emilija Jarošaitytė – 6b kl. – III vieta;
Romanas Venclovas – 7a kl.- I vieta;
Dainius Serva – 6a kl. – II vieta;
Dalius Keršis – 6b kl. – III vieta;
1995 m. gimimo grupėje :
Viktorija Mikovičiūtė – 7b kl. – I vieta;
Viktorija Peštenytė – 8b kl. – II vieta;
Monika Sapronovaitė – 1ga kl. – III vieta;
Paulius Česnauskis – 8b kl. – I vieta.

Sveikiname visus nugalėtojus ir prizininkus, linkime sėkmingų startų respublikinėse kroso estafečių varžybose.
{artsexylightbox path="images/galerijos/2010-04-30_Krosas"/}
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

Puslapis 10 iš 12

Nuorodos

 

 

atmintine

 

2009 m. Sukurta ir papildoma padedant mokyklos bendruomenei. Svetainės bendraautoriai - www.inforena.lt