Mokytojai
(32 balsai, vidurkis 3.06 iš galimų 5)
Struktūra - Bendruomene

2016-2017 m. m. mokytojų sąrašas

Eil.Nr.

Vardas, pavardė

pareigos, dėstomas dalykas

1

Paulius Auryla

tikybos vyr. mokytojas

2

Virginija Aurylaitė

IVa klasės auklėtoja, lietuvių kalbos vyr. mokytoja

3

Vitalijus Baltutis

dailės, technologijų mokytojas metodininkas

4

Bidvienė Irena

biologijos mokytoja

5

Regina Bukauskienė

fizikos mokytoja metodininkė

6

Gitana Butkuvienė

technologijų mokytoja metodininkė

7

Audronė Buzienė

direktoriaus pavaduotoja ugdymui, prevencinių programų mokytoja

8

Orinta Ežerskienė

IIIa klasės auklėtoja, matematikos mokytoja metodininkė

9

Giedrė Gedgaudaitė

5a klasės auklėtoja, lietuvių kalbos vyr. mokytoja

10

Inesa Girčienė

psichologė

11

Renata Glodenienė

8a klasės auklėtoja, vyr. logopedė, tikybos mokytoja metodininkė

12

Rimantas Gricius

direktorius, kūno kultūros mokytojas metodininkas

13

Snieguolė Griciuvienė

visuomenė sveikatos priežiūros specialistė, neformalaus švietimo mokytoja

14

Grinkevičienė Ilona

vyr. socialinė pedagogė

15

Violeta Gurskienė

1a klasės klasės mokytoja metodininkė

16

Gintarė Gurskytė

IIb klasės auklėtoja, kūno kultūros mokytoja metodininkė

17

Jolanta Jūrienė

7b klasės auklėtoja, geografijos mokytoja metodininkė

18

Henrita Kateivienė

3b klasės mokytoja metodininkė

19

Regina Kersnauskaitė

2b klasės mokytoja metodininkė

20

Voldemaras Kinas

kūno kultūros mokytojas metodininkas

21

Dalia Knabikienė

etikos mokytoja metodininkė, rusų k. vyr. mokytoja

22

Vijola Liachovienė

8b klasės auklėtoja, istorijos vyr. mokytoja

23

Regina Liaudanskienė

muzikos mokytoja metodininkė

24

Viktoras Maksimovas

5b klasės auklėtojas, chemijos vyr. mokytojas

25

Andrius Maneikis

kūno kultūros vyr. mokytojas

26

Dalia Margytė

Ib klasės auklėtoja, žmogaus saugos, rusų k. vyr. mokytoja

27

Sonata Mylienė

2a klasės mokytoja metodininkė

28

Valdas Motuzas

informacinių technologijų mokytojas

29

Rita Namajuškienė

anglų kalbos vyr. mokytoja

30

Ona Noreikienė

1b klasės mokytoja metodininkė

31

Jolia Parieštienė

6a klasės auklėtoja, dailės vyr. mokytoja

32

Elena Piekienė

istorijos mokytoja metodininkė

33

Gilma Plūkienė

vokiečių kalbos mokytoja ekspertė

34

Vida Puškoriutė

direktoriaus pavaduotoja ugdymui, vokiečių k. mokytoja metodininkė

35

Birutė Raudonienė

direktoriaus pavaduotoja ugdymui, fizikos, ekonomikos mokytoja metodininkė

36

Rasa Rimkutė

anglų kalbos mokytoja metodininkė

37

Daiva Romutienė

IIIb klasės auklėtoja, matematikos mokytoja metodininkė

38

Neringa Šlaustė

7a klasės auklėtoja, lietuvių kalbos mokytoja

39

Antanas Šliažas

neformalaus švietimo mokytojas

40

Jonas Tamulevičius

rusų kalbos mokytojas metodininkas

41

Egidijus Urbonas

informacinių technologijų vyr. mokytojas

42

Brigita Vaičiulienė

IIa klasės auklėtoja, lietuvių kalbos vyr. mokytoja

43

Sandra Valantinavičiūtė

anglų kalbos vyr. mokytoja

44

Birutė Vėlavičienė

3a klasės mokytoja metodininkė

45

Edita Venalienė

Ia klasės auklėtoja, šokio vyr. mokytoja

46

Algirdas Žalys

direktoriaus pavaduotojas ūkiui, technologijų vyr. mokytojas

47

Birutė Zelepugienė

matematikos mokytoja metodininkė

48

Eugenija Janina Žemgulienė

biologijos mokytoja ekspertė

49

Imeda Žilinskienė

4a klasės mokytoja metodininkė

 

Nuorodos

 

 

atmintine

 

2009 m. Sukurta ir papildoma padedant mokyklos bendruomenei. Svetainės bendraautoriai - www.inforena.lt