Mažeikių rajono Viekšnių gimnazijos 3b klasės mokiniai priėmė visus organizuotus ,,Sveikatiados „iššūkius. Štai paskutinis – pieno kokteilio gaminimas, kaip jiems sekėsi įvertinkite. Dėkojame mokytojai ir tėvams už vaikų palaikymą ir aktyvų dalyvavimą.



