Bėgimas Žagarėje

2022 m. spalio 9 dieną, vyko jau tradiciniu tapęs bėgimas „Naryškino dvaro takais“ Žagarėje. Parkas nuo ankstyvo ryto užsipildė vaikų klegesiu ir bėgikų šurmuliu. Oras tiesiog kvieste kvietė aktyviai ir prasmingai praleisti gražią sekmadienio dieną.

Į bėgimo  šventę atvyko svečiai iš kaimyninės Latvijos, Šiaulių, Kuršėnų, Akmenės, Vilniaus, Joniškio,  Žagarės ir Viekšnių. Šventės dalyvius pasveikino Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, jis linkėjo sportininkams sėkmės ir apdovanojo distancijas įveikusius bėgikus. Bėgimuose dalyvavo 150 dalyvių. Viekšnių gimnazijos bėgikai atvyko gerai nusiteikę ir pasiryžę išbandyti savo jėgas. Į šį sporto renginį atvyko 18 skirtingo amžiaus mokinių. Jie varžėsi 500 m. , 1km, 2km ir 5km. distancijose. Bėgimo trasą organizatoriai paruošė aplink Žagarės dvaro rūmus.

Pirmieji savo jėgas 500 m. bėgimo distancijoje išbandė jauniausieji šventės dalyviai – tai mergaitės

ir berniukai gimę 2012-2014 m. ir jaunesni. Viekšnių gimnazijos 2a klasės mokinė Skaistė Butkutė tapo I vietos laimėtoja. Mergaitė distanciją įveikė ir sugebėjo laimėti net pametusi trasoje sportinį batuką. Tai nesutrukdė jai įgyvendinti svajonę tapti geriausia ir nugalėti.

Gimę 2010 m. ir jaunesni varžėsi 1 km distancijoje:

I vietą laimėjo Lukas Česnauskas 6a klasės mokinys,

II vietą laimėjo Dominykas Guntys 6a klasės mokinys,

III vietą laimėjo Ugnė Pociūtė 5b klasės mokinė.

Gimę 2008 m. ir jaunesni varžėsi 2 km distancijoje:

I vietą laimėjo Eligijus Mažrimas 8b klasės mokinys,

II vietą laimėjo Kamilė Bružaitė 7a klasės mokinė,

III vietą laimėjo Austėja Lukauskaitė 8b klasės mokinė.

Gimę 2004m. ir jaunesni rungtyniavo 2km distancijoje:

III vietą laimėjo Arnoldas Danauskas IIIa klasės mokinys,

III vietą laimėjo Ernika Žilinskytė Ib klasės mokinė.

5 km. distancijoje, kurioje amžius neribojamas II vietą laimėjo Edvinas Mažrimas IIIa klasės mokinys.

Po visų finišų distancijų prizininkai ir dalyviai buvo apdovanoti Joniškio sporto centro įsteigtomis tauremis ir medaliais bei Žagarės regioninio parko lankytojų centro įsteigtais specialiais prizais. Sveikiname visus bėgimo šventėje dalyvavusius moksleivius bei linkime kantrybės treniruotėse ir sėkmės būsimuose startuose!

Fizinio ugdymo mokytoja Gintarė Šidlauskienė