Ruošiamės tarptautiniam vokiečių kalbos teatro festivaliui

Penktų – aštuntų klasių mokiniai ruošiasi nuostabiam renginiui, kuriame mūsų gimnazija dalyvaus jau penktą kartą, – tarptautiniam vokiečių kalbos teatro festivaliui “Bühne frei für Deutsch!” Vilniuje. Labai džiugu, jog šių metų teatro festivalio plakatui Getės institutas vėl pasirinko sceną iš mūsų gimnazijos spektaklio “Judančios patarlės”. Plakato veidai, – buvę mūsų gimnazijos mokiniai Saulė Černeckytė ir Eimantas Baranauskas – apkeliavo visas respublikos mokyklas ir yra puiki reklama Viekšnių gimnazijai ir čia vykdomiems vokiečių kalbos projektams. Po spektaklio būtinai pasidalinsime įspūdžiais iš profesionalios scenos ir profesionalių fotografų nuotraukomis. Skaitykite mūsų informaciją po birželio 2 dienos.

Vokiečių kalbos mokytoja Gilma Plūkienė