Susitikimas LSU Kėdainių „Aušros” progimnazijoje

Balandžio 15 d. 2b klasės mokiniai ir mokytoja Henrita Kateivienė leidosi į kelionę, susitikti su draugais iš Kėdainių ir Jungėnų.  Susitikimas vyko LSU Kėdainių „Aušros” progimnazijoje.

Šis trijų mokyklų draugystės „virusas” prasidėjo dar žiemą, pirmą kartą susijungus į bendras kūrybines pamokas nuotoliniu būdu. Drauge minėjome Vasario 16-ąja  ir Kovo 11-ąją.

Mokiniai turėjo neįprastą matematikos pamoką baseine. Sportas ir matematika – puikus duetas. Po to visi drauge pynė draugystės voratinklį. Visų trijų mokyklų bendras darbas „Draugystės dėlionė“ papuošė kėdainiškių klasės lentą. Vėliau sekė dar viena įsimintina pamoka virtualioje aplinkoje. 3D technologijų pagalba vaikai prisiminė, kaip keičiasi metų laikai, sukantis žemei aplink savo ašį. Paskui pasinėrė į vandenyno dugną ir, atidarydami „Piratų skrynias”, atliko įvairias  užduotis. Mokiniai susipažino ir džiaugėsi mokyklos erdvėmis. Taip pat aplankė Kėdainių senamiestį.  Parsivežė ne tik puikias emocijas, bet ir dovanų prisiminimui.

Pirmą, bet tikrai ne paskutinį susitikimą vaikai prisimins ilgai. Nutarta, kad šių mokyklų draugystė tęsis ir kitą kartą visi susitiks  Viekšnių gimnazijoje.