Respublikinis kūrybinis komiksų konkursas „Po šimts pypkių, seneli!“

Balandžio mėnesį autorės Aušrinė Tilindė ir Greta Alice pakvietė vaikus į nuotaikingą ir pašėlusį kūrybinį konkursą „Po šimts pypkių, seneli!“, kuriame svarbiausia – vaizduotė, netikėtos idėjos ir kūrybos džiaugsmas.

Konkurso dalyviams reikėjo pasirinkti vieną iš keturių pateiktų komiksų šablonų ir savaip užbaigti istoriją. Vaikai galėjo leistis į linksmus nuotykius, kurti juokingas, nutrūktgalviškas ar visiškai netikėtas istorijų pabaigas, kurios nustebintų net patį senelį.

Dalyvauti konkurse buvo kviečiami visi kūrėjai iki 12 metų, nepriklausomai nuo meninių gebėjimų ar piešimo patirties. Organizatoriai skatino vaikus nebijoti eksperimentuoti, drąsiai reikšti savo mintis ir kurti originaliai, nes šiame konkurse svarbiausia buvo ne tobulos linijos, o kūrybiškumas, išradingumas ir smagios idėjos.

Kūrybinį komiksą sukūrė ir konkurse dalyvavo mūsų gimnazijos 5a klasės mokinė Beatričė Liepa Nacytė, kuri savo darbu atskleidė vaizduotę, originalų požiūrį ir kūrybinį sumanumą.

Sveikiname Liepą Beatričę ir ją dalyvauti kūrybiniame konkurse paskatinusią socialinę pedagogę Dovilę Kauneckienę!