Praktiniai pirmos pagalbos mokymai

Gimnazijoje 2026-05 mėnesį 3-5 ir 8 klasių mokiniams  vyko praktiniai pirmos pagalbos mokymai. Tikslas – didinti supratimą apie savalaikio pirmos pagalbos suteikimo nukentėjusiam būtinumą, atpažinti ir įvertinti nelaimės ištikto žmogaus būklę, mokytis pirmos pagalbos teikimo įgūdžių. Mokiniai žiūrėjo mokomuosius filmus, skaidres, praktiškai bandė teisingai suteikti pagalbą nukentėjusiam.