Viekšnių gimnazijos 1–4 klasių mokiniai birželio 1 dieną, dalyvavo prevencinėje akcijoje „Pūsk muilo burbulus, o ne dūmus“, kurios tikslas – skatinti sveiką gyvenseną ir atkreipti dėmesį į rūkymo žalą. Renginio metu vaikai kalbėjosi apie sveikus pasirinkimus, aktyvų laisvalaikį ir gerą savijautą, o akcijos simboliu tapo spalvingi muilo burbulai, kviečiantys rinktis švarų orą ir sveiką gyvenimo būdą. Smagi ir prasminga veikla suteikė daug teigiamų emocijų bei priminė, kad sveiki įpročiai formuojasi nuo mažens.



